Як це працює - Робота в Польщі та візи

КРОК 1. ВИБІР ВАКАНСІЇ

На початковому етапі потрібно визначити, яку посаду Ви хочете отримати. Ваші вміння та навички повинні відповідати бажаній посаді. Наші спеціалісти зможуть надати Вам більш детальну інформацію щодо обраної Вами посади та компанії, у якій Вам зможуть запропонувати роботу.

КРОК 2. ВІДКРИТТЯ ВІЗИ

Запрошення – один із найбільш важливих документів, який сприятиме Вашому працевлаштуванню за кордоном. Наявність запрошення дасть змогу відкрити робочу візу та підписати трудовий договір. Тому виготовлення запрошення – наше завдання. Оскільки ми зацікавлені, щоб Ви якнайшвидше знайшли хорошу високооплачувану, легальну роботу. Ще одна перевага запрошення – тут буде зазначена повна інформація щодо обраної Вами посади, вказана заробітна плата.

Допомагаємо на всіх етапах відкриття візи. Наші спеціалісти допоможуть швидше зібрати повний перелік документів, необхідних для цього.

КРОК 3. ВИЇЗД ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Наші спеціалісти повністю організовують Ваш від’їзд до місця призначення, починаючи з бронювання квитків на зручний транспорт. А також підтримуватимуть і допомагатимуть  протягом  перебування в Польщі.

Перед приїздом копії Ваших документів будуть відправлені до роботодавця, у якого Ви будете працевлаштовані – це надасть Вам впевненість, що Ви будете працевлаштовані саме на ту посаду, яку самостійно обрали.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (063) 992-95-24
  • robota@visa-pro.com.ua

              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Калькулятор

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524