Візовий калькулятор - порахувати коридори днів по візі

Для того щоб правильно підрахувати дні перебування в шенгенській зоні і не перевищити термін перебування в державах Шенгену, зручно застосовувати візовий калькулятор онлайн.

Згідно з правилами на території шенгенської зони можна перебувати не більше 90 діб в одному з півріч 180-денного терміну. Цей 180-денний період називають коридором візи. 180 днів коридору має визначатися від дати планового в'їзду. Тобто, якщо ви залишаєте зону Шенгену, то враховуються всі ваші подорожі за минулі 180 днів. Протягом даного проміжку часу підсумкове число діб, проведених в Шенгенській зоні не повинно перевищувати 90 днів.

Увага! Даним калькулятором можна скористатися лише для віз категорії "С". Крім того, враховуйте, що деякі країни, наприклад Болгарія і Великобританія не підпадають під Шенгенську угода.

Візовий калькулятор днів для шенгенської візи

Шенген калькулятор працює в двох режимах враховуючи правило 90/180:

  • Режим «Планування» - розрахунок терміну перебування в країнах Шенгену для майбутніх поїздок, можливо для будь-якої дати. Просто заповніть комірку - «Передбачувана дата в'їзду / Контрольна дата».
  • У режимі «Контроль» можливо проаналізувати, яку кількість днів було використано, чи немає порушень в зазначений період і до якого числа можливе перебування в зоні Шенген.

Увага! Калькулятор днів шенгенської візи автоматично використовує сьогоднішню дату в графі Контрольна дата. Враховуйте це при плануванні ваших майбутніх поїздок і не забутьте поставити актуальне число. Якщо потрібно порахувати, скільки ще днів залишилося у вас в запасі, виберіть режим «Контроль» і поставите дату кінцевого виїзду з шенгенською області або сьогоднішнє число.

Режим «довільно» дає можливість вводити дати подорожей в будь-якому порядку, це буває зручно, якщо всі штампи йдуть в документах розрізнено. В цьому режимі калькулятор автоматично знаходить відповідності між датою в'їзду та датою виїзду.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (063) 992-95-24
  • robota@visa-pro.com.ua

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Калькулятор

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524