Робота в Польщі для жінок

Вакансії на роботу в Польщі для жінок

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі для жінок: 4.14 / 5 (64)
 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Склад брендового одягу і аксесуарів – RESERVED, SINSAY

  2 відділа на складі:  Peeking и Packing - Peeking – працівник зі сканером приймає товар різних типів - Packing – працівник без сканеру упаковує і готує товар до відправки Обов’язки: сортування і упаковка; зняття магнітних кліпс; сортування одягу після повернення; комплектація товарів згідно накладної; робота ...
 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Працівники на упаковку оливок і закусок

  Жінки: робота на лінії (начинка перцю і оливок сиром, виробництво лавашів з куркою, міксу салатів та креветок в соусі) зважування і складання порційно в коробочки робота на складі підтримка чистоти робочого місця Чоловіки: робота на кухні (підготовка овочів, приготування маринаду, приготування хумусу ...
 • туризм
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Кухар

  Кухар в барі
 • туризм
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Допомога на кухні

  Допомога на кухні
 • на заводі
  Гаряча вакансія З харчуванням Надається проживання

  Упаковка морозива

  З приїздом до 18.05 (включно); Візьмемо з залишком біометрії або візи 2 місяці; Упаковка морозива (Ж + М, М до 48 років); m. Chechło Pierwsze (20 км від Лодзі); Приїзд на оформлення в місто Lodz; Сімейна фірма по виробництву морозива існує з 1992р і починала з одного виду морозива, на даний момент один найбільших проізводітелелей ...
 • на полі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Помічник фермера на полі

  Робота полягає в допомозі фермеру в полі, зборі огірків, помідорів, прополці.
 • на заводі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  ОБИВЩИК МЕБЛІВ (TAPICER), СТОЛЯР, ШВЕЯ

  Де: m. Dobrodzień, Opolskie Województwo Вимоги:; Досвід роботи при оббивці меблів, і столярних роботах; Готові до навчання, фірма навчає до свого стилю роботи.; Мотивація до роботи, відповідальність Обов'язки:; Оббивка м'яких меблів; Виготовлення меблів відповідно до стандартів клієнта; Робота на верстатах; пошиття ...
 • на заводі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Швачка на меблеву фабрику

  Де: m. Dobrodzień, Opolskie Województwo; Приїзд: Катовіце Вимоги:; Досвід роботи швачкою хв - 1 рік; Мотивація до роботи; відповідальність Обов'язки:; Пошиття чохлів для меблів; Робота на верстатах Умови роботи:; 13 зл нетто / год; 200-220 годин на місяць; Пн-Сб; Робота на дві зміни по 10 годин; Робота в святкові дні - Так Премія:; ...
 • на заводі
  Актуально Надається проживання Безкоштовна вакансія

  Працівник виробництва

  Biofarm Sp. z o.o. польська фармацевтична компанія з усталеною позицією на ринку найме працівника на посаду Працівник виробництва - зважування, змішування Робоче місце: Познань Наші вимоги: середня освіта доступність, пов'язана зі змінною системою роботи (робота в 3 змінній системі)  актуальна книга Sanepidu ...
 • на будівництві
  Актуально Надається проживання

  Терміново зварювальники MIG/MAG

  Сидяча робота, працівники тільки зварюють деталі. !Можуть бути пари! Для жінок може бути допоміжна робота або прибирання на цьому ж виробництві. Чистий цех, хороші умови як на роботі, так і проживання   Готові брати з мінімальним досвідом або досвідом зварювання іншими технологіями Зварювальники ...
 • на полі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Робітник на поле і в теплицю

  Сезонна робота з овочами. В основному з листям салату і редискою. Робота в теплицях, в полі та на складі. Ви можете добре заробляти, тому що є багато годин. Шукаємо жінок та чоловіків.
 • в готелі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Покоївка/сніданки

  Візьмемо на роботу покоївок, працівників на сніданки. З 15.06. до 15.09 2022 (сезон) 50 ліжок до готельного закладу, з проживанням.Заклад розташований на березі моря, 8 км від Гдині.

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі для жінок: 4.14 / 5 (64)

Про роботу в Польщі для жінок

Робота в Польщі для жінок

Для українських жінок польські роботодавці пропонують великий вибір вакансій. Такий попит на робітниць з України обумовлений працьовитістю жінок, якісним і своєчасним виконанням поставлених задач. Робота в Польщі для жінок добре оплачується, а польські роботодавці в основному укладають з українками довгострокові контракти, які є взаємовигідними.

Види робіт і професії для жінок в Польщі

Найчастіше пропонують вакансії на роботу в Польщі від прямих роботодавців для жінок у сфері ресторанного та готельного бізнесу, а також у сільському господарстві. Близько 28% українок працевлаштовуються у сфері послуг, в той час як чоловіків у цій сфері зайнято тільки 6%.

Українки працевлаштовуються у Польщі в таких сферах:

 • сільське господарство – 41%;
 • праця по дому – 15%;
 • готельний та ресторанний бізнес – 22%;
 • по догляду за літніми людьми та дітьми – 11%;
 • сфера послуг – 4%;
 • офісна робота – 2%;
 • медицина – 1%;
 • прибирання– 1;
 • будівництво – 1%;
 • інші сфери – 2%.

Польські роботодавці пропонують великий вибір вакансій на роботу в Польщі для жінок:

 • швачка;
 • адміністратор на рецепшн, покоївка, прибиральниця;
 • кухар, кондитер, офіціантка;
 • касир;
 • доглядальниця за дітьми або літніми людьми.

Роботодавці не пред'являють жодних специфічних вимог до цих робітниць. Найбільш поширена робота в Польщі для жінок по біометрії. Найчастіше пропонують роботу в Польщі для жінок-українок у Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові, Познані, Гдині, Катовіце, Закопане, Лодзі, Ополе, Білостоці, Бидгощі, Зеленій Гурі, Щецині, Ченстохові, Бельсько-Бяла. У вас буде можливість обрати вакансію і в іншому польському місті.

Умови і особливості роботи для жінок в Польщі

Умови і особливості роботи в Польщі для жінок

Польські роботодавці готові запропонувати українським жінкам велику кількість вакансій і в сфері обслуговування, і на виробництві, і зі збору врожаю в сільському господарстві. Вимоги до робітниць в основному залежать від виду роботи, яку вони будуть виконувати. Наприклад, жінки, які будуть працювати в сфері обслуговування, повинні хоча б трохи володіти польською мовою. Що стосується роботи в Польщі для жінок по біометрії, то роботодавці до них в основному не ставлять ніяких вимог.

Умови проживання

В основному, роботодавці пропонують своїм працівникам житло. Житло може надаватися безкоштовно або за мінімальну плату. Вартість проживання може відніматися із заробітної плати. Працівники в основному харчуються за свій рахунок, хоча деякі роботодавці годують своїх співробітників під час їх зміни.

Вимоги до працівників

Серед вимог, які пред'являють до робітниць, - бажання вчитися, відповідальність і відсутність шкідливих звичок. Якщо робота не вимагає кваліфікації, то і особливих вимог до досвіду роботи та до віку теж не буде. Найбільше вакансій на роботу в Польщі для жінок від прямих роботодавців є в сфері обслуговування, сільському господарстві та на виробництві. Найчастіше пропонують роботу в Польщі для жінок до 55-60 років, але можна знайти вакансії й до 65 років. Зазвичай польські компанії одразу вказують, працівниці якого віку їм потрібні.

Робота в сфері обслуговування

Для жінок, які знають польську мову хоча б на мінімальному рівні, пропонують роботу офіціанток, доглядальниць, покоївок. У більшості з цих випадків роботодавець забезпечує харчування для своїх співробітниць.

Робота на заводах і фабриках

На заводи і фабрики в основному потрібні фасувальниці, пакувальники і прибиральниці. При наборі на роботу особливих вимог до таких робітницям не ставлять.

Робота в сільському господарстві

У літній період на польські фермерські господарства потрібні працівниці зі збору врожаю, а в інший час набирають персонал для роботи на звірофермах і в теплицях.

Робота в інших сферах

На роботу в Польщу часто потрібен досвідчений медперсонал, IT-фахівці, кондитери, кухарі. Деякі українці вже заснували в Польщі свій бізнес і активно залучають співвітчизниць до себе на роботу.

Зарплата і робочий графік

Рівень зарплат буде залежати від сфери роботи. За годину роботодавці платять близько 10 злотих. Дуже часто жінкам потрібно працювати 6 днів на тиждень по 8-12 годин на добу. Зате така робота відповілно оплачується. Наприклад, швачка заробляє в місяць близько 2 тис. злотих, а працівниця заводу або фабрики може отримувати близько 3 тис. злотих на місяць. Також можуть бути різні доплати: наприклад, за роботу в нічний час жінкам доплачують до 20% від ставки.

Плюси і мінуси роботи в Польщі для жінок

Плюси і мінуси роботи в Польщі для жінок

Багато поляків після входу країни до складу ЄС стали їздити на заробітки в інші країни, в тому числі в Ірландію, Німеччину, Італію. В результаті на багатьох польських підприємствах виявилася нестача працівників. Зараз на цих місцях працюють українці. Причому, ні у кого немає проблем знайти роботу в Польщі.

Легальна робота в Польщі для жінок на заводі, у сільському господарстві, у сфері обслуговування має велику кількість переваг. Враховуючи, що польські роботодавці сплачують податки, працівниці з України зможуть отримати медичну допомогу, а їх життя буде застраховане.

Високі зарплати в Польщі

На сьогоднішній день некваліфікований працівник в Польщі може отримувати зарплату близько 700 доларів. Високооплачувану роботу в Польщі для жінок пропонують кваліфікованим працівницям. При цьому, більшість роботодавців надає працівникам житло або безкоштовно, або за мінімальну плату. Залишаються тільки витрати на харчування, але вартість продуктів в Польщі така ж, як і в Україні. Тож це відмінна можливість заробити в 3-4 рази більше, ніж на батьківщині.

Вигідне територіальне розташування країни

З огляду на, що Україна є сусідом з Польщею, у робітниць немає проблем швидко дістатися до будинку, до своїх рідних і близьких. Переїзд виходить не тривалий і не виснажливий.

Знання мови

Зараз можна без проблем знайти роботу в Польщі для жінок без знання мови. За кілька тижнів після приїзду до Польщі жінки вже на побутовому рівні спілкуються польською мовою. Вивчити її просто, тому що багато слів подібні на українські.

Проте варто сказати й про недоліки працевлаштування за кордоном. Перш за все, це розлука з родиною. Окрім цього, на деяких підприємствах умови праці є не надто легкими, а робота потребує постійної зосередженості та уважності.

Відгуки про роботу в Польщі для жінок

Оксана, 45 років, м Умань

Ризикнула і поїхала на роботу в Польщу на фабрику з пошиття жіночого одягу в г.Бук біля Познані. Коли вибирала спеціальність, великого досвіду не було, згадала що закінчила курси «крою та шиття», потім іноді шила для себе і подружкам на замовлення. Ще вирішальним фактором було те, що не потрібно знати мову. Робота не дуже складна, платять 10 зл. житлом забезпечують, видають ліжко, посуд, працювати потрібно 5-6 днів в тиждень, робота монотонна, до кінця дня дуже втомлюються очі. Всім задоволена, ще поїду.

Даша, 38 років

Добрий день. Я працювала пакувальницею на заводі Клара, Це завод з виробництва косметики і апаратів для косметології. Працівників з України там багато, мене прийняли в колектив дуже дружно.

Я більше боялася проблеми з мовою, але її навіть не виникло, майже весь персонал, з яким мені доводилося спілкуватися розуміє російську мову. Мене зустріли на залізничному вокзалі Вроцлава. Завод знаходиться за 15 км від Вроцлава в селі Ґміна Вільчице. Через дорогу від заводу знаходиться наш будинок. У кімнатах ми жили по 2 людини, кімнати дуже затишні з новим ремонтом, кухня загальна і ванна одна на поверх. Всього два поверхи. Дуже великий зелений двір.

Тобто на роботу ми ходили 5 хвилин пішки. На обід теж можна прибігти додому. Робота у мене була сидяча. Я зміцнювала дозатори до пляшечка з кометика. Все дуже стерильно і форму видавали.

Платили мені 8,5 злотих за годину, 3 перерви (20 і 10 хвилин). Зарплата завжди була вчасно, 20 числа кожного місяця.

На вихідних ми їздили до Вроцлава, збиралися по кілька чоловік і замовляли машину, в принципі виходило 25 злотих з людини. Мінус звичайно в тому що не зручно добиратися до міста.

Зараз я вчу польську мову, хочу знайти роботу з більш високою оплатою.

Аліна, 52 роки, м.Костопіль

Уже третій рік поспіль їжджу на сезонні заробітки до Польщі на збір грибів. Скажу так - робота не мед і буває, що люди не витримують, але якщо ви можете «гарувати», то залишитеся задоволеними заробітком. Якщо ви не звикли працювати на землі - ця робота не для вас. Прокидатися треба близько 4 ранку, адже вже до 5 треба бути в теплиці, кожен день і навіть в свята, адже гриб не питає вас, коли йому рости)). Робочий день до триває 10-12 годин, іноді і якомога раніше закінчити, якщо грибів не багато виросло. Обід - з години до двох. Так, працюю багато, носоответственно і зарплата хороша - за 2 місяці заробляю «чистими» до 2000 Євро.

Наташа, 42 роки

В Україні я працювала кухарем протягом 5 років. Але наше заклад закрився, і я залишилася без работи. Мій знайомий порадив мені спробувати знайти роботу за кордоном. Я шукала роботу через компанію-посередника. Роботу по моїй спеціальності мені знайшли швидко. Також швидко і оформили візу. Вже пів року я працюю в готельно-ресторанному комплексі в курортному місті Мельно. Заробляю я не менше 700 $ в місяць.

Світлана, 37 років

Останні 4 місяці працюю на м'ясокомбінаті, в обробному цеху. Займаюся різкою курячого філе. Робота фізично важка, але оплата гідна. Вихідний раз в тиждень. Житло оплачує роботодавець. Умови проживання хороші. Гаряча вода є завжди, меблі зручні, є інтернет, недалеко від роботи. У кімнаті 2 людини.

Відповіді на часті питання

Які документи потрібно взяти з собою при виїзді за кордон?

Найважливіше взяти з собою закордонний паспорт. Також у вас має бути з собою запрошення від роботодавця та страховка. Варто взяти й гроші: вони можуть знадобитися, поки ви не отримаєте першу зарплату.

Які умови проживання пропонують польські роботодавці?

Це буде залежати від сфери працевлаштування та від роботодавця. Наприклад, обираючи сезонну працю, більшість жінок живе у гуртожитках або в кімнатах по декілька осіб.

Чи зустрінуть мене у Польщі?

Так. Вам потрібно буде заздалегідь зв’язатися з роботодавцем і повідомити його про дату та час вашого приїзду і домовитись про зустріч.

Що робити у випадку, якщо не виплачують зарплату?

Якщо ви працевлаштовані за трудовим договором, тоді ви можете подати на роботодавця скаргу у Інспекцію праці (Inspekcja Pracy). Скарга може бути подана у письмовій формі особисто або електронною поштою.

Що робити, якщо мене не влаштовують умови праці? Чи можна змінити роботодавця?

Так, можна. Новий роботодавець повинен буде оформити для вас запрошення або дозвіл на роботу.

Чи можна знайти роботу в Польщі для жінки старше 50 років?

Так. У Польщі можна знайти роботу для жінок до 60-65 років. Найчастіше польські компанії вказують потрібний їм вік працівниць у вимогах до вакансії.

Чи можу я знайти підробіток, якщо вже працюю в Польщі?

Так, у Польщі можна працювати за сумісництвом. Це дозволено законодавством. Для того, щоб влаштуватися за сумісництвом, вам потрібні будуть ті ж документи, що й для основної роботи.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

 • +38 (068) 408-87-66
 • +38 (066) 662-53-24
 • robota@visa-pro.com.ua

Зв'яжіться з нами через месенджер:

Viber

Telegram

підпишіться на нові вакансії
Facebook
Viber
Telegram

або

 • Надішліть заявку Замовте дзвінок

або

Безкоштовні вакансії без посередників

Подати резюме
>> Страховка в Польщу

Працюємо по ліцензії

Пошук

Наші переваги

 • Організація доїзду до місця роботи
 • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
 • Інформаційна координація
 • Повна візова підтримка
 • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (066) 6625324