Робота в Польщі для жінок

Вакансії на роботу в Польщі для жінок

Робота в Польщі для жінок оплачується в межах від 10 до 13 злотих на годину. В місяць можна заробити від 2600 до 3400 злотих. Роботодавці надають житло. Воно може бути платним або за рахунок роботодавця. Нижче Ви знайдете актуальні вакансії та відгуки про роботу в Польщі для жінок. читати далі...

 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Робота для жінок на складі в м. Błonie поряд з Варшавою

  Роботи по комплектації та пакуванню товару, розкладка товару на складі, допомога в завантаженні відправлень та інші дрібні складські роботи. Віза:; Віза від 5 міс; Вік + стать:; Жінки до 50 років ; Знання мови:; Не обов'язково; Затвердження на вакансію:; одразу    
 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Працівники на склад медикаментів

  Основна робота це праця зі сканером на який приходить замовлення та потрібно збирати товар по рядах, допоміжні складські роботи в разі потреби. Віза:; Віза мінімум 5 місяців; Вік + стать:; Жінки, чоловіки ; Знання Мови:; Не обов'язково; Затвердження на вакансію:; одразу
 • на складах
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Працівник на упаковку памперсів

  Упаковувати памперси.; Віза:; Віза, біометричний паспорт; Вік + стать:; Без вікового обмеження; Досвід+Вимоги:; Без досвіду; Знання Мови:; Комунікативний польський.
 • в готелі
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Покоївка прибирання номерів. Допомога по кухні в готельно-ресторанному комплексі.

  Покоївка - прибирання номерів.; Жінка на кухню – миття посуду в готельно-ресторанному комплексі.; Віза:; Віза, біометричний паспорт; Вік + стать:; жінки; Досвід+Вимоги:; Не обов’язково; Знання Мови:; Не обов’язково
 • на пекарні
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Персонал в кондитерский цех

  Обов'язки:; - жінки займаються виготовленням пончиків, тістечок, прикрасою тортів.; - чоловіки займаються пакуванням готових виробів.; - інші роботи пов'язані з виробництвом солодощів.; Вік + стать:; жінки і чоловіків, сімейних пар; Досвід + Вимоги:; Без досвіду.
 • інше
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Робота на гірськолижному курорті. Офіцянти, допомога по кухні, покоївки.

  Офіціант; Покоївки- прибирання номерів; Допомога по кухні – мийка посуду, підтримка чистоти на кухні Віза, біометричний паспорт ; Досвід+Вимоги: мінімальний; Офіційне працевлаштування
 • інше
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Кухар

  Самостійно працювати кухарем Вимоги: Досвід кухарем від 2-х років Офіційне працевлаштування. Є можливість відкриття візи під дану вакансію
 • інше
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Продавець в алкогольний магазин

  Продавець в алкогольний магазин; Віза, біометричний паспорт; Жінки, чоловіки, студенти; Бажання працювати; Можливість працевлаштування студентів.
 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання

  Працівник складу фармацевтичної і косметичної промисловості

  Робота мануально - легка. Робота на складі, упаковка і переміщення невеликих пакетів косметики і медикаментів.; Проживання - в кімнаті 4 або 5 чоловік. Вартість 300 зл з людини з зарплати.; Доїзд на роботу громадським транспортом 15 мін. (Проїзний купує Роботодавець); Віза, біометричний паспорт; жінки; Тільки ...
 • інше
  Гаряча вакансія З харчуванням Безкоштовне проживання

  Сімейні пари, жінки і чоловіки потрібні на виробництво салатів

  Розрізання шинки, розрізання оселедця на шматочки для салатів, упаковка салатів і тд.; Проживання: безкоштовно. Два варіанти житла - 1 житло знаходиться в 25 хв. ходьби до ЗОВОД, інше житло в 10 км від заводу. Працівники з Доуг житла доїжджають автобусом. Всі зручності на житло є. Оплачуються тільки комунальні ...
 • на заводі
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Працівник на виробництво побутової техніки

  Одна з найбільших італійських фірм на території Європи з виготовлення побутової техніки (пральні машини, холодильники, плити кухонні) шукає бажаючих працювати на виробництві на посаді працівника продукції.; - Монтаж і збірка деталей для побутової техніки; - Робота на виробничих лініях; - Згідно з технологічною ...
 • на фабриці
  Гаряча вакансія Безкоштовне проживання

  Мийка пластикових скриньок на м’ясному заводі

  Робота полягає у здряпуванні наклейок з пластикових скриньок , які в’їжають до автоматичної мийки Віза, біометрія; Чоловіки, жінки, сімейні пари; Досвід+Вимоги: Не обов’язково; Знання Мови: Не обов’язково

Про роботу в Польщі для жінок

Робота в Польщі для жінок

Для українських жінок польські роботодавці пропонують великий вибір вакансій. Такий попит на робітниць з України обумовлений працьовитістю жінок, якісним і своєчасним виконанням поставлених задач. Польскі роботодавці в основному укладають з українками довгострокові контракти, які є взаємовигідними.

Види робіт і професії для жінок в Польщі

Польські роботодавці пропонують для жінок великий вибір вакансій, в тому числі:

 • швачка;
 • касир;
 • покоївка;
 • кухар;
 • упаковщица;
 • доглядальниця.

Роботодавці не пред'являють жодних специфічних вимог до робітницям цих профессій.Самие поширені вакансії, які пропонують для жінок - покоївки, касирки і пакувальники товарів.

Умови і особливості роботи для жінок в Польщі

Умови і особливості роботи в Польщі для жінок

Польські роботодавці готові запропонувати українським жінкам велику кількість вакансій і в сфері обслуговування, і на виробництві, і зі збору врожаю в сільському господарстві. Вимоги до робітниць в основному залежать від виду роботи, яку вони будуть виконувати. Наприклад, жінки, які будуть працювати в сфері обслуговування, повинні хоча б трохи володіти польською мовою. Що стосується роботи для жінок в сфері виробництва, то роботодавці до них в основному не ставлять ніяких вимог.

Умови проживання

В основному, роботодавці пропонують своїм працівникам житло. Житло може надаватися безкоштовно або за мінімальну плату - близько 250 злотих на місяць. Вартість проживання може відніматися із заробітної плати. Працівники в основному харчуються за свій рахунок, хоча деякі роботодавці годують своїх співробітників під час їх зміни.

Вимоги до працівників

Серед вимог, які пред'являють до робітниць, - бажання вчитися, відповідальність і відсутність шкідливих звичок. Якщо робота не вимагає кваліфікації, то і особливих вимог до досвіду роботи та до віку теж не буде. Найбільше вакансій є в сфері обслуговування, сільському господарстві та на виробництві. Таку роботу можуть виконувати не тільки студентки або молоді жінки, але і жінки у віці 50-60 років.

Робота в сфері обслуговування

Для жінок, які знають польську мову хоча б на мінімальному рівні, пропонують роботу офіціанток, доглядальниць, покоївок. У більшості з цих випадків роботодавець забезпечує харчування для своїх співробітниць.

Робота на заводах і фабриках

На заводи і фабрики в основному потрібні фасувальниці, пакувальники і прибиральниці. При наборі на роботу особливих вимог до таких робітницям не ставлять.

Робота в сільському господарстві

У літній період на польські фермерські господарства потрібні працівниці зі збору врожаю, а в інший час набирають персонал для роботи на звірофермах і в теплицях.

Робота в інших сферах

На роботу в Польщу часто потрібен досвідчений медперсонал, IT-фахівці, кондитери, кухарі. Деякі українці вже заснували в Польщі свій бізнес і активно залучають співвітчизниць до себе на роботу.

Зарплата і робочий графік

Рівень зарплат буде залежати від сфери роботи. За годину роботодавці платять близько 10 злотих. Дуже часто жінкам потрібно працювати 6 днів на тиждень по 8-12 годин на добу. Зате така робота відповілно оплачується. Наприклад, швачка заробляє в місяць близько 2 тис. злотих, а працівниця заводу або фабрики може отримувати близько 3 тис. злотих на місяць.

Плюси і мінуси роботи в Польщі для жінок

Плюси і мінуси роботи в Польщі для жінок

Багато поляків після входу країни до складу ЄС стали їздити на заробітки в інші країни, в тому числі в Ірландію, Німеччину, Італію. В результаті на багатьох польських підприємствах виявилася нестача працівників. Зараз на цих місцях працюють українці. Причому, ні у кого немає проблем знайти роботу в Польщі.

Високі зарплати в Польщі

На сьогоднішній день некваліфікований працівник в Польщі може отримувати зарплату близько 700 доларів. При цьому, більшість роботодавців пропонує працівникам житло або безкоштовно, або за мінімальну плату. Залишаються тільки витрати на харчування, але вартість продуктів в Польщі така ж, як і в Україні.

Вигідне територіальне розташування країни

З огляду на, що Україна є сусідом з Польщею, у робітниць немає проблем швидко дістатися до будинку, до своїх рідних і близьких. Переїзд виходить не тривалий і не виснажливий.

Знання мови

Що стосується знання мови, то за кілька тижнів жінки вже без проблем на побутовому рівні спілкуються польською мовою. Вивчити його просто, тому що багато слів подібні на українські.

Відгуки про роботу в Польщі для жінок

Оксана, 45 років, м Умань

Ризикнула і поїхала на роботу в Польщу на фабрику з пошиття жіночого одягу в г.Бук біля Познані. Коли вибирала спеціальність, великого досвіду не було, згадала що закінчила курси «крою та шиття», потім іноді шила для себе і подружкам на замовлення. Ще вирішальним фактором було те, що не потрібно знати мову. Робота не дуже складна, платять 10 зл. житлом забезпечують, видають ліжко, посуд, працювати потрібно 5-6 днів в тиждень, робота монотонна, до кінця дня дуже втомлюються очі. Всім задоволена, ще поїду.

Даша, 38 років

Добрий день. Я працювала пакувальницею на заводі Клара, Це завод з виробництва косметики і апаратів для косметології. Працівників з України там багато, мене прийняли в колектив дуже дружно.

Я більше боялася проблеми з мовою, але її навіть не виникло, майже весь персонал, з яким мені доводилося спілкуватися розуміє російську мову. Мене зустріли на залізничному вокзалі Вроцлава. Завод знаходиться за 15 км від Вроцлава в селі Ґміна Вільчице. Через дорогу від заводу знаходиться наш будинок. У кімнатах ми жили по 2 людини, кімнати дуже затишні з новим ремонтом, кухня загальна і ванна одна на поверх. Всього два поверхи. Дуже великий зелений двір.

Тобто на роботу ми ходили 5 хвилин пішки. На обід теж можна прибігти додому. Робота у мене була сидяча. Я зміцнювала дозатори до пляшечка з кометика. Все дуже стерильно і форму видавали.

Платили мені 8,5 злотих за годину, 3 перерви (20 і 10 хвилин). Зарплата завжди була вчасно, 20 числа кожного місяця.

На вихідних ми їздили до Вроцлава, збиралися по кілька чоловік і замовляли машину, в принципі виходило 25 злотих з людини. Мінус звичайно в тому що не зручно добиратися до міста.

Зараз я вчу польську мову, хочу знайти роботу з більш високою оплатою.

Аліна, 52 роки, м.Костопіль

Уже третій рік поспіль їжджу на сезонні заробітки до Польщі на збір грибів. Скажу так - робота не мед і буває, що люди не витримують, але якщо ви можете «гарувати», то залишитеся задоволеними заробітком. Якщо ви не звикли працювати на землі - ця робота не для вас. Прокидатися треба близько 4 ранку, адже вже до 5 треба бути в теплиці, кожен день і навіть в свята, адже гриб не питає вас, коли йому рости)). Робочий день до триває 10-12 годин, іноді і якомога раніше закінчити, якщо грибів не багато виросло. Обід - з години до двох. Так, працюю багато, носоответственно і зарплата хороша - за 2 місяці заробляю «чистими» до 2000 Євро.

Наташа, 42 роки

В Україні я працювала кухарем протягом 5 років. Але наше заклад закрився, і я залишилася без работи. Мій знайомий порадив мені спробувати знайти роботу за кордоном. Я шукала роботу через компанію-посередника. Роботу по моїй спеціальності мені знайшли швидко. Також швидко і оформили візу. Вже пів року я працюю в готельно-ресторанному комплексі в курортному місті Мельно. Заробляю я не менше 700 $ в місяць.

Світлана, 37 років

Останні 4 місяці працюю на м'ясокомбінаті, в обробному цеху. Займаюся різкою курячого філе. Робота фізично важка, але оплата гідна. Вихідний раз в тиждень. Житло оплачує роботодавець. Умови проживання хороші. Гаряча вода є завжди, меблі зручні, є інтернет, недалеко від роботи. У кімнаті 2 людини.

Подайте заявку на роботу в Польщу - для жінок

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

 • +38 (068) 408-87-66
 • +38 (063) 992-95-24
 • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

 • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Пошук

Наші переваги

 • Організація доїзду до місця роботи
 • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
 • Інформаційна координація
 • Повна візова підтримка
 • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524