Про нас - VISA PRO - Робота в Польщі та візи

Кадрова агенція «Віза Про» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

В спектр наших послуг входить:

 • якісний інформаційний супровід: підбір вакансії, ознайомлення з її особливостями, інформування щодо статусу компанії-працедавця на польському ринку праці;
 • проведення співбесід з працедавцями, що дозволить вам отримати відповідь, не перетинаючи кордон батьківщини;
 • достовірне інформування щодо умов праці та проживання: посадові обов’язки, реальна оплата праці, кількість робочих часів, необхідність працювати вночі, вартість харчування та проживання;
 • допомога у зборі необхідного пакету документів, потрібного для отримання візи в Польщу та можливості працевлаштування;
 • допомога у підписанні трудового договору з польським працедавцем та перевірка його достовірності;
 • виключно офіційне працевлаштування;
 • допомога в подальшому отриманні постійного проживання в Польщі;
 • активна та безвідмовна підтримка тих, хто вже поїхав на роботу в Польщу. Ми ніколи не втрачаємо контакти та із задоволенням відповідаємо на питання, які у вас з’явилися. Ви завжди можете звернутись до нас в разі виникнення труднощів чи форс-мажорних ситуацій.
Visa Pro (Віза Про) - Кадрова агенція роботи в Польщі

Крім цього, сфера нашої діяльності охоплює оформлення запрошень та польських віз будь-якого типу. Тож ми з радістю надамо вам можливість стати власником туристичної, студентської чи шенгенської візи. Також ми допоможемо вам відкрити робочу візу в Польщі, щоб мати можливість працювати на території цієї країни.

Для офіційного працевлаштування в Польщі потрібна віза з позначкою «cel wydania 05», що визначає мету видання дозвільного документу. Це може бути Шенген віза типу «С» чи національна віза типу «D». Перша дозволяє вести трудову діяльність на території Польщі на протязі 90 днів у піврічному періоді, друга – до 180 днів на протязі року. Крім цього, власник Шенген візи має можливість подорожувати країнами Шенгенської зони, не працюючи на їх території.

Для того, щоб перетнути кордон, будуть потрібні такі документи:

 • закордонний паспорт;
 • дійсна віза;
 • договір медичного страхування на термін перебування в країні;
 • запрошення від польського роботодавця.

Зібрати всі ці документи самостійно можливо, але на це буде потрібен час. Компанія «Віза Про» полегшить це завдання та зробить дану роботу за вас.

Навіть якщо ви вже маєте відкриту візу, ми зможемо знайти для вас привабливу пропозицію від закордонної компанії. Це звільнить вас від необхідності довгого самостійного пошуку роботи. А якщо з якихось причин вам не сподобалось обране місце праці, ви маєте право змінити його, звернувшись до нас.

Ми зацікавлені в довготривалій співпраці з кандидатами та працедавцями, тому наполягаємо на продовженні трудового договору та робочої візи. Крім того, через дозволений термін ви зможете отримати довготривалі запрошення та дозвіл на постійне проживання в Польщі.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

 • +38 (068) 408-87-66
 • +38 (063) 992-95-24
 • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

 • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Пошук

Наші переваги

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

 • Довіртеся професіоналам - 7 років на ринку послуг


  Наша компанія займається наданням послуг в галузі працевлаштування за кордоном. Спектр наших можливостей не обмежується інформаційними послугами, бо ми завжди доводимо свою місію до кінця. Звернувшись до нас, ви отримаєте повну підтримку у пошуку та підборі бажаної посади, без зусиль оформите потрібні документи та надасте їх компетентним органам. Ми допоможемо вам знайти цікаву, довготривалу та високооплачувану роботу в Польщі. Ви зможете самі обрати місце праці в Польщі та компанію-працедавця, а ми зробимо все інше.


  Зараз питання працевлаштування в Польщі є особливо актуальним, бо багато польських компаній потребують фахівців, які могли б змінити виробничий процес, внести свіжі ідеї та зробити компанію відомою на міжнародному рівні. Тож якщо ви вважаєте себе кваліфікованим професіоналом, для вас відкриваються унікальні можливості, які ви зможете реалізувати.


  Слід відзначити, що навіть молодь, що не має належного досвіду в певній сфері, має право отримати перспективну роботу за межами вітчизни. Польський ринок праці пропонує безліч вакансій для молодих людей, що не мають кваліфікації.

  • 276
   Активних вакансій
  • >
   50
   Роботодавців
  • >
   3500
   Робітників влаштовано

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524