Робота в Польщі на зиму

Робота в Польщі взимку оплачується в межах від 10 до 13 злотих на годину. В місяць можна заробити від 2600 до 3400 злотих. Роботодавці надають житло. Воно може бути платним або безкоштовним. Нижче Ви знайдете актуальні вакансії та відгуки про роботу в Польщі на зиму. читати далі...

Вакансії на роботу в Польщі на зиму

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі на зиму: 4.31 / 5 (13)
 • на будівництві
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Робота для паркетників

  Встановлення паркетної підлоги. Укладання, шліфування та лакування паркету. Встановлення плінтусів.
 • на заводі
  Актуально Надається проживання Безкоштовна вакансія

  Кравчиня

  Візьму на роботу жінку для підганяння і перешиття суконь
 • на складах
  Гаряча вакансія Надається проживання Під виготовлення візи

  Працівник на комунальному підприємстві

  Вихід на роботу від зараз, можна вийти відразу після приїзду при наявності українських документів.; ; Вид діяльності:; - робота на комунальному підприємстві,; - прибирання території,; - робота на машинах, необхідно підкочувати (чіпляти) контейнера на колесах до машини.; ; Умови:; - ставка 13,78 зл на годину, а з ...
 • на м'ясокомбінаті
  Гаряча вакансія Надається проживання Під виготовлення візи

  Очищення філе лосося і форелі

  м Дарлово - житло і робота (60км від Слупська); м Слупськ - оформлення; ;   Обов'язки:; - упаковка риби і копчення; - наклеювання етикеток, фасування по ящиках; - очищення риби; Розподіляють на заводі.; Вимоги;; - М, Ж, М + Ж до 51 року; - мануальні здібності; - знання польської не потрібно; Умови:; - 13.38 зл нетто на упаковці, ...
 • на складах
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Працівник на склад - збір і сортування товарів

  Комплектація замовлень - збирання товарів зі складських полиць відповідно до замовлення, розміщення їх на електричному візку та транспортування до місця зберігання. Робота цілий рік, бажано не менше 6 місяців.
 • на будівництві
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Електрик, електромонтер (низької напруги), телетехнік

  Ми шукаємо електриків, електромонтерів, спеціалістів низького струму, помічників для роботи у Варшаві. Працюйте на великих будівельних майданчиках, таких як адміністративні будівлі, лікарні, готелі в одному місці мінімум кілька місяців. Можливість проживання або доплати за проживання та подорожі. Ми ...
 • в готелі
  Актуально Надається проживання Безкоштовна вакансія

  Самостійна покоївка / прибирання

  Незалежна і ретельна прибиральниця, потрібна від зараз і на 2 місяці, доступна переважно у вихідні, в сезон можна заробляти до 2500-3500 / місяць, все залежить від вашої відданості, старанності, кмітливості та готовності працювати. Розраховуємося за кожну готову кімнату / квартиру від 20 злотих за малу до 55 злотих ...
 • інше
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Фізичний працівник на оцинковці

  Робота полягає у підготовці чавунних та сталевих елементів (наданих замовниками) до виробництва, а потім участі у виробничих етапах: - травлення, цинкування, відсікання після цинкової ванни, при необхідності очищення. Робота в приміщенні одного заводу, розміщення в орендованому будинку - поруч з магазином, ...
 • на будівництві
  Актуально Надається проживання Безкоштовна вакансія

  Помічник по монтажу труб

  Прокладання труб на конструкцію, заповнення труб пінопластом, допомога по навантаженню та розвантаженню, стикуванню елементів та їх обв’язки, вставці ізоляційного дроту. Квартира коштує до 110 злотих / місяць, решту оплачує роботодавець.
 • на м'ясокомбінаті
  Актуально Надається проживання Безкоштовна вакансія

  Працівники на ковбасний завод

  На ковбасний завод в Слубіце шукаємо працівників на постійній основі. Завод працює без забійного цеху і оброблення м'яса. Оплата 15зл/год на старт, проживання + розвозка на/з роботи надається за 300зл/міс. Одяг, взуття видають. На місці зустрічають координатори, допомагаємо з усіма документами, вакансія безкоштовна....
 • на заводі
  Актуально Безкоштовне проживання Безкоштовна вакансія

  Працівник виробництва - Bispol sp. z o.o.

  Наразі ми шукаємо працівника на посаду: працівник виробництва; ; Основні завдання на цій посаді включають:; ; • розплавлення парафінових кубиків у рідкий парафін; ; • робота гідравлічних підйомників, що піднімають піддон з парафіновим кубом; ; • допоміжні роботи з виробництва продукції Якщо у вас ...
 • на складах
  Актуально Надається проживання

  Карщик на бічній навантажувач

  Кількість місць: листопад - 2 місць, грудень - 2 місць, січень - 2 місць. Локалізація: Легіоново (Legionowo). Оплата: 16,00 злотих нетто за годину Стать: Чоловіки. Обов'язки: прийом товару з виробництва, сканування товару, навантаження товару на стелажі високого складування. Характер роботи: сидяча робота оператора ...

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі на зиму: 4.31 / 5 (13)

Про роботу в Польщі на зиму

Робота в Польщі на зиму

Аграрні роботи - популярні на території Польщі серед українських працівників, на жаль, актуальні тільки влітку. Люди, які не планують залежати від сезонності, намагаються знайти роботу в більш складний, осінньо - зимовий період. У більшості випадків, це зайнятість в опалювальному приміщенні.

Види робіт і професії

Навіть в холодний період вакансій в Польщі чимало. Варіанти роботи в Польщі на зиму для чоловіків:

 • Будівельні об'єкти;
 • М'ясокомбінати;
 • Заводи і фабрики (різні спеціалізації);
 • Станції технічного обслуговування;
 • Складські приміщення і тд.

Для жінок теж знайдеться робота в пекарнях, готельно - ресторанному бізнесі, на прибирання приміщень або вахтовим методом.

Умови і особливості роботи в Польщі взимку

Умови роботи в Польщі на зиму

Робота в Польщі на зиму - це робота різної складності на складах, фабриках і заводах, іншими словами, тільки в приміщенні. Решта нюанси залежать від професії, спеціалізації, роду діяльності, найчастіше, особливі навички і досвід не потрібні. Працівникові видається спецодяг, навчання проводиться безпосередньо на робочому місці. Бувають випадки, коли при працевлаштуванні потрібна довідка податкового резидента.

Умови проживання

Найчастіше, роботодавець надає безкоштовне житло для найманих іноземних співробітників. Рідше - за проживання потрібно платити окремо (близько 300 злотих). У кімнаті може знаходитися до 5 чоловік, іноді навіть включено харчування.

Вимоги до працівників

Вимоги до працівників в Польщі на зиму

На зимові роботи в Польщу потрібні особи обох статей, віком не менше 18 років, але не більше 50 років. Спеціальних умінь часто не вимагають, хіба що в деяких випадках - мінімальне знання мови. В основному, зупиняють вибір на кандидатах в хорошій фізичній формі, схильних до легкого навчання. Іноді зустрічаються строгі обмеження за віком, наприклад, тільки до 40 років.

Зарплата і робочий графік

Стандартний робочий графік - 5 або 6 днів в тиждень від 8 до 12 годин. Середній заробіток - 10-20 злотих за одну годину. Однак розцінки залежать від сфери зайнятості. Наприклад, швачка може заробити 17 злотих / год, а працівник заводу - 10 злотих на годину.

Плюси і мінуси роботи в Польщі взимку

Переваги роботи в Польщі на зиму

 • Високий рівень заробітної плати (за місяць можна заробити 500-2500 доларів);
 • Жити і працювати в Польщі - це перспективно;
 • Низька вартість оформлення необхідних документів (в середньому, 3500 грн);
 • Реальний шанс в майбутньому для Вас і Вашої родини - імміграція в будь-яку країну ЄС.

Відгуки про роботу в Польщі взимку

Валерія, 42 роки

Працювала пів року в Польщі на заводі, на конвеєрі. Робота монотонна, але оплата була гідна. Найважче було перший місяць, потім звикла. Житло роботодавець надавав безкоштовно. Жила в хостелі, недалеко від заводу. У кімнаті нас було двоє. Незабаром знову планую їхати.

Оксана, 45 років, м Умань

Ризикнула і поїхала на роботу в Польщу на фабрику з пошиття жіночого одягу в м.Бук біля Познані. Коли вибирала спеціальність, великого досвіду не було, згадала що закінчила курси «крою та шиття», потім іноді шила для себе і подружкам на замовлення. Ще вирішальним фактором було те, що не потрібно знати мову. Робота не дуже складна, платять 10 зл. житлом забезпечують, видають ліжко, посуд, працювати потрібно 5-6 днів в тиждень, робота монотонна, до кінця дня дуже втомлюються очі. Всім задоволена, ще поїду.

Євген, 32 роки

Поїхав працювати в Польщу так як потрібні гроші на квартиру, спочатку працював на пластмасі, було важко, поганий графік роботи, немає чіткого перерви щоб поїсти, зараз працюю на будові кораблів, все дуже подобається, гідна зарплата, хороший графік, є фіксований обід. Так що, якщо шукати роботу, то шукайте ретельніше і хороший варіант завжди знайдеться.

Даша, 38 років

Добрий день. Я працювала пакувальницею на заводі Клара, Це завод з виробництва косметики і апаратів для косметології. Працівників з України там багато, мене прийняли в колектив дуже дружно.

Я більше боялася проблеми з мовою, але її навіть не виникло, майже весь персонал, з яким мені доводилося спілкуватися розуміє російську мову. Мене зустріли на залізничному вокзалі Вроцлава. Завод знаходиться за 15 км від Вроцлава в селі Ґміна Вільчице. Через дорогу від заводу знаходиться наш будинок. У кімнатах ми жили по 2 людини, кімнати дуже затишні з новим ремонтом, кухня загальна і ванна одна на поверх. Всього два поверхи. Дуже великий зелений двір.

Тобто на роботу ми ходили 5 хвилин пішки. На обід теж можна прибігти додому. Робота у мене була сидяча. Я зміцнювала дозатори до пляшечка з кометика. Все дуже стерильно і форму видавали.

Платили мені 8,5 злотих за годину, 3 перерви (20 і 10 хвилин). Зарплата завжди була вчасно, 20 числа кожного місяця.

На вихідних ми їздили до Вроцлава, збиралися по кілька чоловік і замовляли машину, в принципі виходило 25 злотих з людини. Мінус звичайно в тому що не зручно добиратися до міста.

Зараз я вчу польську мову, хочу знайти роботу з більш високою оплатою.

Олег, 37 років

Робота на обробці м'яса вважають однією з найскладніших, тому вакансії є майже завжди. Влаштуватися обвальщики було не складно. Головне - фізична витривалість, не мати шкідливих звичок і таких проблем зі здоров'ям, щоб не можна було перебувати біля харчових продуктів. Для жінок теж знайдеться справа - вони часто влаштовувалися на упаковку і сортування готової ковбаси або м'ясних виробів, прибирали приміщення. Зустрічав багато сімейних пар. Умови здавалися складними, поки не втягнувся. Цілий день на ногах, зміна - до 10 годин, але можна і більше - за це окрема доплата, починати о 5 ранку, специфічний запах, що не всі переносять, фізичне навантаження, холодно в цехах, немає повноцінного обіду - два недовгих перерви на чай . З плюсів - нам дали комфортне житло за рахунок підприємства, там була і кухня, і душ з туалетом, і навіть телевізор. Видали одяг, можна було користуватися пральні при заводі - це зручно. Влаштували офіційно, оплата була погодинно: в перший місяць - від 12 злотих на годину, далі - вище, в залежності від понаднормових. Так що в перший місяць я отримав 1500 злотих, а через кілька місяців вийшов на рівень 4000 тисяч. Так, поляки отримували більше, але різниця не особливо істотна - 1.5-2 злотих на годину, так що за мірками українських зарплат виходило непогано. А після року роботи вони допомогли мені отримати вид на проживання.

Подайте заявку на роботу в Польщу - на зиму

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

 • +38 (068) 408-87-66
 • +38 (066) 662-53-24
 • robota@visa-pro.com.ua

Відповіді на популярні питання тут:

Viber

підпишіться на нові вакансії
Facebook
Viber
Telegram

або

 • Надішліть заявку Замовте дзвінок

або

Безкоштовні вакансії без посередників

Подати резюме
>> Страховка в Польщу

Працюємо по ліцензії

Пошук

Наші переваги

 • Організація доїзду до місця роботи
 • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
 • Інформаційна координація
 • Повна візова підтримка
 • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (066) 6625324