Відгуки про роботу в Польщі від Visa Pro

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі Відгуки про роботу в Польщі від Visa Pro: 4.32 / 5 (53)


Перший раз їхала працювати за кордон, тому зовсім не знала з чого почати. Спочатку звернулась за консультацією, мені все детально розповіли і я вирішила скористатись послугами саме цієї фірми. Дівчата допомогли в підборі вакансії та підготовці документів для відкриття візи. Коли відкрила візу поїхала на роботу, умови і робота відповідали тим про які мені розповідали. Я залишилась задоволена.

Альона

 

Роботу в Польщі шукали саме в саду, де нам її знайшли. Була насторога що до українського хлопа поляки відносяться зверхньо, але як виявилось це не так. Там проживали у батьківській хаті пана, А це звичайна сільська хата затишна там тепла, в кімнаті по четверо чоловік. До саду проїжджали на тракторі працювали по 11 з половиною годин пізніше по 11. з погодою повезло тому що за весь період ішов тільки один раз дощ. працювали всі дні крім неділі. Аванси можна було брати кожної суботи. По закінченню робіт  пан накрив поляну повністю розрахувався навіть ще на чай докив)).

Сергій

 

Чудова командна робота, послугами фірми задоволені.При потребі , знаємо куди будемо звертатися.

Юлія

 

Вакансія була підібрана так як і хотів.   Робота нелегка,  але добреоплачувана... На самому заводі де працював відношення супер не було якоїсь зневаги чи знущання бо українці,  а навпаки допомагали чим могли....  Житло надавалося безкоштовно,  тому там взагалі питань немає :)

Олександр

 

Доброго дня. Дякую за швидку допомогу з оформленням документів, і якістю та доступністю наданої інформації з приводу вакансій.

Працювала в готелі, жили в будинку європейського типу, за 15 хвилин їзди від місця роботи, діставались наданим транспортом(бусом). Харчування було в обід в готелі, сніданки і вечерв готували самостійно. В будинку для цього були створені всі умови .Хороший колектив, якісне навчання. Годин більш ніж достатньо. Особливе спасибі за координування і постіний зв'язок до моменту прибуття на зазначене місце.

Ольга

 

Доброго дня. Хотів би написати невеличкий відгук про фірму "VisaPro". Дізнався про неї через хорошого друга і не розчарувався. Зустріли просто чудово, дали на вибір вакансії та детально розповіли про умови праці, житла та перетину кордону. Із моменту візиту до початку праці координатор допомагав. У Польщі зустріли та завезли на офіс, за рахунок  польської фірми було зроблено лікарське обстеження, навчання на вузки та видана робоча форма. Великий плюс компанії а тому, що вони говорять клієнтам правду, у зв'язку з чим їдеш впевненим у зробленому виборі роботи. Враження від праці хороші, у компанії є дуже великий вибір вакансій для кожного. Умови проживання також прийнятні, житло не далеко від роботи. Дуже вдячний Вам за допомогу, бажаю побільше хороших клієнтів!

Денис

 

Оцініть корисність інформації:

Робота в Польщі Відгуки про роботу в Польщі від Visa Pro: 4.32 / 5 (53)

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (066) 662-53-24
  • robota@visa-pro.com.ua

Відповіді на популярні питання тут:

Viber

ми в соц. мережах
              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

або

Безкоштовні вакансії без посередників

Подати резюме
>> Страховка в Польщу

Працюємо по ліцензії

Пошук

Наші переваги

  • Організація доїзду до місця роботи
  • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • Інформаційна координація
  • Повна візова підтримка
  • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (066) 6625324

Viber