З нового року починають діяти нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

З нового року починають діяти нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

З січня 2018 р починають діяти нові правила працевлаштування іноземців у Польщі. Зокрема, заяви про намір доручити працю громадянину іншої країни будуть замінені платними дозволами на сезонну працю.

Дозволи на роботу необхідно буде оформляти роботодавцям в галузях: рільництво, садівництво, туристична справа та гастрономічна сфера діяльності.

Дозволи будуть 2-х типів. Перший, для громадян України що вже знаходяться на території Польщі, і другий, для працівників що тільки планують виїхати на роботу до Польщі.

На підставі цього дозволу працівники зможуть відкрити візу на в’їзд до Польщі, а іноземці, що мають біометричні паспорти зможуть отримати роботу і приїхати до Польщі не відкриваючи візи. Роботодавці повинні реєструвати робітників з України в управлінні праці.

Даний документ коштуватиме 30 злотих. Термін, протягом якого працівник-іноземець може перебувати на території Польщі, не має перевищувати 9 місяців на рік.

Нові правила при працевлаштуванні іноземців мають за мету адаптацію державних норм до законодавства ЕС та збільшення контролю над порядком отримання роботи громадянами інших держав.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (063) 992-95-24
  • robota@visa-pro.com.ua

              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Калькулятор

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524