Список професій, які мають найбільший попит у Польщі

Список професій, які мають найбільший попит у Польщі

Список «особливо затребуваних професій» виник не просто так. Зараз Польща відчуває брак в найрізноманітніших сферах, найбільше бракує робочих рук серед працівників що виконують сезонну роботу в Польщі та серед простих робітничих професій.

Список з 24 найбільш бажаних професій був створений на основі даних, що надали різноманітні агенції праці, до яких звертаються підприємці, що шукають робочих, якщо самостійно їм не вдається знайти людей з відповідною кваліфікацією. Також враховувалась інформація з оголошень про пошук працівників і результати аналізу ринку праці.

Кому найлегше знайти роботу в Польщі

Перелік професій: інженер електрик, автомеханік, інформатик, слюсар, працівник пункту обслуговування, касир, столяр, зварювальник, водій, комірник, медсестра, кухар, працівник на виробництво, електрик на будівництво, інженер, продавець, опікун, робітник  сільського господарства, тесляр, оператор автонавантажувача, коптильник, маляр у лакувальний цех і на будівництво, кондитер.

Нагадуємо, що Україна належить до країн, які мають спрощений доступ до ринку праці в Польщі. Тому доречно надати привілейований доступ для роботи в Польщі на робітничих і сезонних вакансіях також і іншим країнам, що поки таких привілей не мають.

Згідно з результатами опитування, що стосувалось працевлаштування іноземців, 40 % підприємців вже мають в штаті працівників з-за кордону, а 60 відсотків планують наймати робітників-іноземців, так як серед польського населення досить складно знайти робочих з потрібною кваліфікацією. Серед найбільш часто запрошуваних іноземців переважать українці, але також можна зустріти казахів, болгар, білорусів та навіть працівників з Італії.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (063) 992-95-24
  • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Пошук

Наші переваги

  • Організація доїзду до місця роботи
  • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • Інформаційна координація
  • Повна візова підтримка
  • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524