Нове обличчя Польщі: як українці вплинули на цю державу?

Нове обличчя Польщі: як українці вплинули на цю державу?

Ситуація у Польщі кардинально змінилася від початку 2014 року, коли до цієї країни масово почали приїжджати українці. Наші співвітчизники обрали для переїзду саме цю країну із декількох причин. По-перше, це відсутність труднощів у порозумінні з поляками, адже польська мова має чимало слів, подібних до українських, та й вивчити цю мову не дуже складно. По-друге, польські компанії пропонують вищу зарплату, аніж українські підприємці. Третім фактором, що спонукав наших співвітчизників до переїзду, була територіальна близькість Польщі. У результаті у багатьох польських компаніях, у школах та університетах можна зустріти багатьох українців. Саме завдяки нашим співвітчизникам ВВП Польщі щороку зростає.

Скільки українців переїхало до Польщі?

Точну кількість емігрантів визначити складно, адже більшість людей мігрує на короткий термін, а потім може повертатись знову. У польському уряді озвучили кількість українських емігрантів – біля 2-2,5 мільйонів осіб. У ці цифри враховані також люди, які обрали тимчасове працевлаштування. Насправді ж ця цифра може бути на 20% більшою, стверджують експерти.

На сьогоднішній день внесок українців у економіку Польщі не заперечує ніхто. Наші співвітчизники платять податки, роблять відрахування до пенсійної системи. Більш того, наші співвітчизники виявили бажання потрапити до європейських органів влади. Зокрема, 4 українці висувалися на виборах до Європарламенту від Польщі.

Портрет типового українського мігранта

Типовий мігрант – це чоловік віком 25-34 роки, який має диплом про вищу освіту або незакінчену вищу освіту. В основному, це мешканці центральної та західної частини України. Рівень зарплати, який отримують такі працівники – біля 650 доларів на руки, після сплати усіх податків та відрахувань. В основному, наші співвітчизники працюють у сільському господарстві, на будівництві та на підприємствах.

На сьогоднішній день Польща потроху українізується: з’являєтеся україномовна реклама, показують кіно з українськими субтитрами, значна кількість інформації дублюється українською мовою. Знімають фільми, які показують життя наших громадян у Польщі, велику прихильність отримують і українські відеоблогери, які розповідають про своє життя за кордоном.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (066) 662-53-24
  • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

або

Безкоштовні вакансії без посередників

Подати резюме
>> Страховка в Польщу

Працюємо по ліцензії

Пошук

Наші переваги

  • Організація доїзду до місця роботи
  • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • Інформаційна координація
  • Повна візова підтримка
  • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (066) 6625324