На яку роботу в Польщі найвигідніше їхати наступного року

На яку роботу в Польщі найвигідніше їхати наступного року

Промисловість, сучасні бізнес-послуги, будівництво та транспорт – саме ці галузі будуть найбільш вигідні для робітників з України. Близько 43%  роботодавців підвищать зарплату своїм працівникам.

Згідно статистичним даним 43% польських роботодавців мають намір збільшити заробітну плату, при цьому, кількість робочих місць не зміниться.

Кому можна розраховувати на підвищення?

Одним із секторів, в якому планується підвищення заробітних плат в 2018 році, буде транспорт та логістика. 54% польських компаній заявляють про майбутнє підвищення оплати праці.

Наступна сфера – промисловість. Тут 48% фірм збираються піднімати зарплату.

І, нарешті, 45% компаній, що надають бізнес-послуги та займаються аутсорсінгом мають намір підвищити оплату праці своїм працівникам.

Найгірша ситуація у секторі фінансового посередництва, тут аж 6% роботодавців збираються зменшувати видатки на зарплати, а про якесь підвищення говорять лише 18% опитаних.

Згідно аналізу, мають шанс на вищу заробітну плату мешканці сільської місцевості. В сучасному світі, працівники легше змінюють місце роботи, тому ті компанії, що розташовували офіси в провінційних містечках в надії зекономити на оплаті праці, будуть змушені піднімати заробітну плату, інакше вони ризикують залишитись без робочих.

Нові робочі місця створюють все рідше

На початку 2018 роботодавці неохоче набиратимуть нових працівників, лише 31% опитаних висловили такий намір. Тому ви можете мати труднощі з працевлаштуванням.

Для роботодавців досить складно знайти нового працівника, який буде відповідати всім вимогам, тому керівники компанії намагатимуться втримати вже існуючих працівників на роботі, пропонуючи їм достойну винагороду за працю.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (063) 992-95-24
  • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок

Наші переваги

  • Організація доїзду до місця роботи
  • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • Інформаційна координація
  • Повна візова підтримка
  • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (063) 9929524