Європейські роботодавці конкурують за українських працівників

Європейські роботодавці конкурують за українських працівників

На сьогоднішній день роботодавці з багатьох країн ЄС очікують на роботу українських працівників. Кілька країн ЄС уже збільшили квоти на прийом працівників, спростили умови працевлаштування. Це дозволить залучити ще більшу кількість українців до праці в європейських компаніях. Розглянемо приклади кількох країн та їх позицію щодо залучення працівників з України.

Польща

Польські роботодавці посилили боротьбу за українських працівників. Оскільки понад чверть українських заробітчан, які зараз працюють у Польщі, планують переїхати до Німеччини, як тільки це буде можливо, польські підприємці б’ють на сполох. У зв’язку з такою ситуацією польські роботодавці покращують умови праці, демонструють всі можливі перспективи праці у них в країні. Більш того: у Польщі українці тепер можуть працювати до 6-ти місяців на рік. Згідно інформації Олега Мандюка, українського консула, біля 1 млн українців уже отримали карту поляка, що дасть можливість у майбутньому отримати польське громадянство.

Німеччина

Починаючи з наступного року, ця країна буде приймати на роботу громадян України за спрощеною процедурою. Це рішення було прийняте німецьким урядом на початку цього літа та стосується не тільки українців, а й громадян усіх країн, які не входять до складу ЄС. Німеччина наразі потребує понад 1,2 млн працівників та пропонує вдвічі вищий рівень заробітної плати, аніж Польща. Окрім працевлаштування, працівники-емігранти будуть забезпечені інтеграцією у суспільство, це передбачено прийнятим рішенням німецького уряду.

Чехія

Влітку 2019 року уряд цієї країни в 2 рази збільшив квоти на прийом українських працівників. Це означає, що за рік до Чехії зможе потрапити 40 тис. трудових мігрантів. Що стосується рівня заробітних плат, то у Чехії він на 20% вищий, аніж у сусідній Польщі.

Хочете отримати роботу в Польщі?

Зв'яжіться з нами:

  • +38 (068) 408-87-66
  • +38 (066) 662-53-24
  • robota@visa-pro.com.ua

ми в соц. мережах
              

або

  • Надішліть заявку Замовте дзвінок
>> Страховка в Польщу

Працюємо по ліцензії

Пошук

Наші переваги

  • Організація доїзду до місця роботи
  • Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • Інформаційна координація
  • Повна візова підтримка
  • Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

Калькулятор заробітку в Польші

Введіть дані:
оплата за годину (злотих/год)
робочих годин на день
робочих днів в тиждень
місяців роботи
Результат:
Повний заробіток (за 3 міс.) 9504 zl
Чистий заробіток на місяць 3168 zl/міс
В гривнях 22176 грн/міс
>> Розширений калькулятор

Калькулятор візи

Карта вакансій

Кращі роботодавці

Вакансії на роботу

Маєте запитання?напишіть на e-mail чи зателефонуйте нам (068) 4088766, (066) 6625324